Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tarayıcının patentini sonunda aldı » Ataşehir Patent Fikri Mülkiyet Hakları Bilgi Servisi’ne ekran altına konumlandırılmış parmak izi tarayıcı için patent başvurusunda bulundu.
Tarayıcının patentini sonunda aldı

Tarayıcının patentini sonunda aldı

Ana Kategori : Blog, Kategori : Ataşehir Haberleri
Ataşehir Haberleri Tarayıcının patentini sonunda aldı Fikri Mülkiyet Hakları Bilgi Servisi’ne ekran altına konumlandırılmış parmak izi tarayıcı için patent başvurusunda bulundu.
Ataşehir Patent +90 212 212 35 17


Samsung, Kore Fikri Mülkiyet Hakları Bilgi Servisi'ne (KIPRIS) ekran altına konumlandırılmış parmak izi tarayıcı için patent başvurusunda bulundu. Patent belgelerinde yer alan bilgiler doğruysa firma Galaxy S9'un ekranının altına, küçük ve süper hızlı bir parmak izi okuyucu barındıracak küçük bir girinti inşa etmeyi planlıyor.
Bu çentiğin ekranın altına mı yoksa üstüne mi yerleştirileceği henüz bilinmiyor. Geçtiğimiz ay iPhone X'in tanıtımından sonra yapılan bir ankette Samsung hayranları iPhone X'da olduğu gibi bir çentiği Samsung bir cihazda kesinlikle görmek istemediklerini belirtmişlerdi. Önümüzdeki Mart ayında tanıtılması beklenen Galaxy S9'un Snapdragon 845 ve Exynos 9 Octa işlemci, 6GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip olması bekleniyor. Erken satışa sunulacak telefonların tahminlere göre Şubat sonunda gerçekleşecek MWC 2018'de tanıtılabilir.


/kaynak:Milliyet