Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Ataşehir Patent Ataşehir Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Ataşehir Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Ataşehir Patent, Tasarım Nedir, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları Ataşehir Patent’ te bulabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Ataşehir Patent, Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını, istenen belgeler, ücretler dahil tüm bilgileri Ataşehir Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Ataşehir Patent, Tasarım tescil itiraz, Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri Ataşehir Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Ataşehir Patent, Tasarım Tescilin İptali Sınai Mülkiyet Kanunu’ na belirtilen hükümsüzlük gerekçelerine göre incelenmektedir.Detayları burada bulabilirsiniz.

Tasarım Tescilin İptali

Ataşehir Patent, Yurtdışı Tasarım tescilleri, Uluslararası Çoklu tasarım tescili için Ataşehir Patent' in deneyimli ekibinden yardım ve destek alabilir,

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan, Uzman görüş için ise Ataşehir Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Ataşehir Patent, 2019 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 420 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 938 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.616 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri