Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor. Apple'ın kurucusu Steve Jobs adına bir Türk firması marka başvurusunda bulundu.
Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor.
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Gülibrişim Cd.Ataşehir Atatürk, 34758 Dudullu OSB/Ataşehir/İstanbul +90 212 212 35 17 Ataşehir Patent Logo

Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor.

Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor. Apple'ın kurucusu Steve Jobs adına bir Türk firması marka başvurusunda bulundu.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Ataşehir Haberleri  Tarih :  23.9.2018       Google Plus      
Gülibrişim Cd.Ataşehir Atatürk, 34758 Dudullu OSB/Ataşehir/İstanbul +90 212 212 35 17 Ataşehir Patent

Ataşehir Patent Logo

Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor.


İSTANBUL - Apple'ın kurucusu Steve Jobs adına bir Türk firması marka başvurusunda bulundu.

Adres Patent'den yapılan açıklamada, Steve Jobs adına bir Türk firmasının tekstil sektöründe Adres Patent aracılığı ile marka başvurusunda bulunduğu bildirildi.

Adres Patent'in TPE verileri doğrultusunda yaptığı araştırmaya göre; özellikle son yıllarda Albert Einstein, Leonardo Da Vinci, Newton, Edison, Celcius, Farabi, Darwin, Benjamin Franklin, Thales, Pisagor, Arşimet, Ömer Hayyam, İbni Sina, Aristo gibi birçok önemli buluş sahibi bilim adamı için Türkiye'de tekstil, gıda, eğitim gibi sektörlerde marka başvurusunda bulunulduğu kaydedildi.

Bu furyanın son örneği olan Steve Jobs ismini markalaştırmayı planlayan Cannur Tekstil Nakış Ayakkabı Sanayi ve Ticaret Şirketi'nin, "Steve Jobs" markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istediği ifade edildi.

Firma sahibi Kamil Kürekçi, Jobs'ın büyük hayranı olduğunu ve öldüğünü öğrendiğinde onun adını kendi ürünlerinde de ölümsüzleştirmek istediğini dile getirerek, "Birçok ünlü isim farklı ürünlerde ölümsüzleşirken, Steve Jobs gibi önemli bir dahinin de bizim ürünlerimizin etiketinde yer almasını istedik" dedi.

Cannur Tekstil firmasının, "Steve Jobs" için "com.tr" uzantılı domain adresi de aldığı belirtildi.


/kaynak:Dünya

Ataşehir Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Fikri Mülkiyet Hakları Bilgi Servisi’ne ekran altına konumlandırılmış parmak izi tarayıcı için patent başvurusunda bulundu.
0 Yorum

    Yorum Yapın
    MUTLU MÜŞTERİLER
    Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


    E-Bülten