Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor. Apple'ın kurucusu Steve Jobs adına bir Türk firması marka başvurusunda bulundu.
Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor.
Sosyal İletişim Kanallarımız Gülibrişim Cd.Ataşehir Atatürk, 34758 Dudullu OSB/Ataşehir/İstanbul +90 212 212 35 17 Ataşehir Patent Logo

Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor.

Ataşehir Haberleri Apple'ın kurucusu Steve Jobs adına bir Türk firması marka başvurusunda bulundu.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Ataşehir Haberleri  Tarih :  8.1.2018       Google Plus      
Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor.
Gülibrişim Cd.Ataşehir Atatürk, 34758 Dudullu OSB/Ataşehir/İstanbul +90 212 212 35 17 Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor. » Ataşehir Patent

Ataşehir Patent Logo

Steve Jobs markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istiyor.


İSTANBUL - Apple'ın kurucusu Steve Jobs adına bir Türk firması marka başvurusunda bulundu.

Adres Patent'den yapılan açıklamada, Steve Jobs adına bir Türk firmasının tekstil sektöründe Adres Patent aracılığı ile marka başvurusunda bulunduğu bildirildi.

Adres Patent'in TPE verileri doğrultusunda yaptığı araştırmaya göre; özellikle son yıllarda Albert Einstein, Leonardo Da Vinci, Newton, Edison, Celcius, Farabi, Darwin, Benjamin Franklin, Thales, Pisagor, Arşimet, Ömer Hayyam, İbni Sina, Aristo gibi birçok önemli buluş sahibi bilim adamı için Türkiye'de tekstil, gıda, eğitim gibi sektörlerde marka başvurusunda bulunulduğu kaydedildi.

Bu furyanın son örneği olan Steve Jobs ismini markalaştırmayı planlayan Cannur Tekstil Nakış Ayakkabı Sanayi ve Ticaret Şirketi'nin, "Steve Jobs" markasını spor giyim ürünlerinde kullanmak istediği ifade edildi.

Firma sahibi Kamil Kürekçi, Jobs'ın büyük hayranı olduğunu ve öldüğünü öğrendiğinde onun adını kendi ürünlerinde de ölümsüzleştirmek istediğini dile getirerek, "Birçok ünlü isim farklı ürünlerde ölümsüzleşirken, Steve Jobs gibi önemli bir dahinin de bizim ürünlerimizin etiketinde yer almasını istedik" dedi.

Cannur Tekstil firmasının, "Steve Jobs" için "com.tr" uzantılı domain adresi de aldığı belirtildi.


/kaynak:Dünya

Ataşehir Haberleri

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Fikri Mülkiyet Hakları Bilgi Servisi’ne ekran altına konumlandırılmış parmak izi tarayıcı için patent başvurusunda bulundu.
0 Yorum

    Yorum Yapın
    MUTLU MÜŞTERİLER
    TET Hukuk & Danışmanlık olarak Etkin Patent firmasıyla uzun süredir birlikte çalışmaktayız. Etkin Patent, talep ve fikirlere yaklaşım tarzı, farklı bakış açısı ve olumlu müşteri ilişkileriyle müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Bu misyonla hareket eden Etkin Patent’in bugüne kadar gösterdiği başarılarının, ilerleyen zamanlarda da artarak devam edeceğine inancımız tam olup, Etkin Patent ailesine teşekkürlerimizi sunarız.


    E-Bülten